Діяльність сільгоспвиробників важко уявити без імпортної техніки, добрив, насіння тощо. Якщо такий “заморський” товар купувати у перекупів, доведеться чимало переплатити. Для тих же аграріїв, хто не хоче мати справу з посередниками, а самостійно вирішив зайнятися імпортом, ми підготували покроковий алгоритм, як це зробити. Для прикладу обрали саджанці, бо якщо вони із закритою кореневою системою, імпортувати їх можна практично цілорічно.
Підсумуємо. Імпортна операція — справа клопітка. Тим більше імпорт такого тендітного, крихкого та примхливого товару, як саджанці. Але з будь-якими труднощами ви впораєтесь разом із нашими підказками та порадами. Скориставшись ними, ви зможете невдовзі перезавантажитись від робочої метушні: відпочити в прохолодній тіні фруктового саду чи спостерігати, як в’яжуться перші ягоди на малиново-смородино-порічкових кущах, насолодитися соковитою зеленню живоплоту або ж вдихнути аромати ошатної клумби.
А якщо у вас виникнуть якісь запитання чи пропозиції з приводу прочитаного, не стримуйте себе — сміливо пишіть нам на електронну адресу infohelp@vobu.com.ua! Інколи ми зможемо відповісти одразу і ви отримаєте відповідь на електронну пошту. Якщо відповідь потребуватиме часу і ретельного аналізу, то ви зможете прочитати її в одному з наступних номерів газети “Все про бухгалтерський облік”, яку ми готуємо з турботою про вас двома мовами, 10 разів на місяць і кожен номер супроводжуємо великим електронним додатком на сайті gazeta.vobu.ua.
Наталія БОБРИК,
консультант газети “Все про бухгалтерський облік”
Стаття з газети “Все про бухгалтерський облік” № 50 за 2021 р.